loading

Gallery

Contact Info

Yüksel Seramik, Mutluhan Holding’in öncü şirketlerinden biri olarak 1997 yılında kurulmuştur. 3.500.000 m2/yıl kapasiteyle başlayan yolculuğunda, sürekli büyüme ve yenilikçilik anlayışıyla sektörde adından söz ettirmiştir.

İtalyan Sacmi teknolojisi ile üretim yapan fabrikamız, başlangıçtan itibaren kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklanmıştır. 2008 yılında kapasitesini ve yatırımlarını artırarak bugünkü konumuna gelmiştir. 250.000 m2 açık ve 50.000 m2 kapalı alanda, beş ayrı tesis ve 12.500.000 m2/yıl üretim kapasitesiyle faaliyet göstermektedir.

Yüksel Seramik, duvar karosu, yer karosu, sırlı porselen ve teknik granit hatları üzerine üretim yapmakta olup, son teknoloji ürünü ekipmanlarla donatılmıştır. Ayrıca, dijital baskı teknolojisi, mozaik ve kesimli aksesuar gibi çeşitli üretim tekniklerini bünyesinde barındırır. Estetik ve dayanıklılığın ön planda tutulduğu ürünlerimiz, iç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur.

Yüksel Seramik, Türk ve dünya standartlarına uygun üretim teknikleri ve kalite kontrol süreçleriyle, TSE, TS-EN, CE ve ISO 9001-2008 kalite belgelerine sahiptir. Ürünlerimiz, yurtiçinde 110 noktada ve yurtdışında 50’den fazla ülkede müşterilerimize ulaşmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ilke edinen Yüksel Seramik, sürekli gelişen ve yenilenen vizyonuyla sektördeki liderliğini sürdürmeyi hedeflemektedir. Estetik, fonksiyonellik ve dayanıklılığı bir arada sunan ürünleriyle yaşam alanlarınıza değer katmaya devam ediyoruz.

Yüksel Seramik Ailesi