Mutluhan Holding’in başarı öyküsünün temelleri 1985 yılında İstanbul Fenerbahçe de kurduğu Honda bayiliği ile atılmıştır.

Türkiye’nin ilk Honda bayilerinden olması ile öne çıkan Mutluhan, otomotiv sektörünün en zorlu dönemleri olan bu yıllarda kararlılıkla ve azimle yürüttüğü satış, Showroom ve servis hizmetlerini gümrük birliği ile beraber büyük ölçüde arttırarak 2000 yılında Maltepe e-5 üstünde 5000 metrekare kapalı alana sahip Türkiye’nin en büyük Honda plazasını kurmuştur. Uzun yıllar Honda bayii olarak sürdürdüğü faaliyetlerinin yanında inşaat sektöründe de varlık göstermiş ve farklı projelerle ismini duyurmuştur. Halen yeni başlayan ve başlayacak olan projeleri ile inşaat sektöründe de dev bir isim olduğunu kanıtlamaya devam etmektedir. İnşaat sektörü ile artan faaliyetlerini 2008 yılında Yüksel Seramik firmasını devralarak daha farklı bir platforma taşımıştır. Aydın Söke de bulunan Yüksel seramik fabrikası 20.000 m2 kapalı ve 30.000 m2 açık kullanım alanına sahip olup teknolojinin son yenilikleri ile üretilen seramiklerini kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Uzun yıllar ihracat ağırlıklı olarak hizmet veren Yüksel Seramik bugün, satış ağını genişleterek 50 den fazla ülkeye ihracat yapmakta olup, yurt içinde de 51 bayii ve 6 yapı markette hizmet vermektedir. Dünya çapında bütün teknolojik yenilikleri takip eden Mutluhan, teknolojiye sürekli yatırım yapmakta ve böylece tüm sektörlerde ki müşterilerine en kaliteli hizmeti müşteri memnuniyetini arttırarak vermeye devam ettirmektedir.

Bugün Türkiye'nin öncü grupları arasında yer alan Mutluhan Holding, faaliyette bulunduğu sektörlere kesintisiz olarak yatırım yapmakta ve yeni iş alanlarına girmek için oluşan fırsatları değerlendirmektedir. 27 yıllık sağlam bir temel üzerinde duran ve iddialı bir strateji benimseyen Holding'in yönetimindeki çeşitli şirketler bugün hem Türkiye'de hem de yurt dışında faaliyet göstermektedir. Yer aldığı her sektörde müşteri memnuniyeti ve kaliteye verdiği önemle öne çıkan Mutluhan Holding insan kaynağının değerini çok iyi bilerek bu alanda da yatırıma büyük önem vermekte ve profesyonel insan gücü ile çalışmalarını sürdürmektedir. Mutluhan Holding pek çok sektörde aktif şirketleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu sektörler, öncelikle inşaat olmak üzere, seramik, akaryakıt, enerji, otomotiv ve hizmet sektörlerini içermektedir. Holding'in bu geniş varlık portföyü, mobil iletişim ve güvenlik teknolojileri ile daha da zenginleşmektedir.

Holdingin en önemli amacı yurt içinde ve yurt dışında yatırımlarına devam ederek istihdam yaratmak ve Türkiye ekonomisine önemli ölçüde fayda sağlamaktır. Özellikle yurt dışında ülkemizi etkin şekilde temsil etmek ve Türk yatırımcısını dünyaya tanıtmayı hedefliyoruz. Yurt dışında özellikle inşaat sektörüne hizmet vermek amacı ile kurulmuş olan fabrikalarımız ve beton santrallerimiz ile dünya çapında yüksek kalitede üretim yaparak bu hedefimize adım adım yaklaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Saygılarımızla
Mutluhan Holding

Mutluhan İnşaat Mutluhan Konut, insanlara, içinde mutlu olacakları çağdaş yapı projelerini üretmek ve inşaatlarını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. Bugüne kadar pek çok kaliteli ve konforlu konutlar üreten firmamız güvenliği ve kaliteyi ön planda tutmuştur. Küçük Yalı Çamlık Evleri, Ömerli Mutluhan Konakları, Maltepe Mutluhan Evleri gibi projeleri başarı ile tamamlamıştır. Ayrıca sosyal sorumluluğa verdiği önemi gösteren Mutluhan ilkokulu, Fırat üniversitesi kampüsü ve yurt binası inşaatı ile de ülkemizin eğitim ve kalkınmasına destek olmaya çalışmaktadır. Yeni projeleri olan Mahal Sancaktepe, Dragos Evleri ve Beş Yıldızlı Otel inşaatı projeleri ile de yine başarılı çalışmalara imza atacaktır.
Mutluhan Honda Mutluhan 1985 yılında Fenerbahçe'de Türkiye'nin ilk Honda bayisi olarak kurulmuş olup, bu ünvanını 1990 yılına kadar tek başına taşımıştır.Mutluhan Otomotiv, 2000 yılında, Maltepe E-5 üzerinde 4600 m2 kapalı alana sahip Türkiye’ nin en büyük Honda plazasını hizmete sokmuştur.. Otomobil,motorsiklet,aksesur ,satış, servis,yedek parça,kaporta-boya, operasyonel kiralama, ikinci el ve sigortacılık hizmetlerinin hepsini tek bir noktadan sağlayan bu görkemli plaza ile, sadece Türkiye’ nin değil, Avrupa’ nın da en büyük Honda satış ve servis kuruluşu olduğunu kanıtlamıştır.
Alhan Teknoloji Alhan Teknoloji A.Ş. 2008 Yılında Mutluhan Holding Grup şirketleri arasında yer alarak teknoloji alanında hizmet vermeye başlamıştır.
Alhan Teknoloji ilk olarak Network Çözümleri, A’dan Z’ye Sistem kurulumu ve Bilgi Güvenliği üzerine yoğunlaşarak başlamış ve bu konuda dünya devleri olan JUNIPER, KASPERSKY ve HP çözüm ortağı olmuştur. Kurumsal Veri Güvenliği, Sistem Entegrasyonu, Destek/Danışmanlık ve Bakım Anlaşması. Bu hizmetleri size sağlarken konusunda uzman, sertifikalı ve deneyimli ekip ile çalışıyoruz.

İshan Sigorta 1994 Yılında sigortacılık faaliyetlerine başlayan şirketimiz, kurulduğu günden bugüne müşteri odaklı hizmet anlayışından ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.
Türkiye'nin önde gelen Sigorta Şirketlerinin hizmet kaliteleri, güvenceleri ve uluslararası alandaki Reasürörlerinden aldığı güç ve deneyimle hareket eden şirketimiz, sigortacılığın her alanında daima yanınızda olmaya ve sektördeki yenilikleri yakından takip etmeye devam etmektedir. Bugün büyük sigorta devlerinin tüm ayrıcalıkları tek bir çatı altında İshan Sigorta aracılığı ile sizlere sunulmaktadır.


Yüksel Seramik bir Mutluhan Holding kuruluşudur.
facebookfacebookfacebookinstagram